Wywóz gruzu Brwinów

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Brwinów

Dla wszystkim mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Brwinowa przygotowaliśmy usługę obejmującą wywóz gruzu i śmieci. Jeżeli chcecie Państwo pozbyć się odpadów po remoncie czy też zalegających na terenie budowy, to będziemy w stanie pomóc Wam w tej kwestii. Oferowane usługi świadczymy nie tylko na terenie Brwinowa, ale również w okolicznych miejscowościach. Wykonujemy zlecenia dla osób prywatnych oraz firm. Posiadamy kontenery na śmieci o maksymalnej pojemności 15 m3. Zamawiając usługę możecie Państwo wybrać odpowiednią pojemność kontenera. W razie potrzeby możemy podstawić jednocześnie kilka kontenerów na gruz. Podejmiemy się realizacji każdego zlecenia obejmującego wywóz gruzu i śmieci.
Czas wynajmu kontenera na śmieci wynosi 3-7 dni. Jest on ustalany indywidualnie w trakcie składania zamówienia. Nasz kierowca podstawi kontener we wskazanej lokalizacji. W ustalonym terminie odbierze wszystkie odpady. Dzięki temu w prosty sposób pozbędziecie się problemu.

Kontenery na śmieci i gruz w Brwinowie w Atrakcyjnych cenach

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy konkurencyjne stawki wywozu gruzu i śmieci. Cena wynajmu kontenera zaczyna się już od 508 zł netto. Zryczałtowana opłata za wywóz gruzu i śmieci pozwala wygenerować kolejne oszczędności.
Po zrealizowanej usłudze otrzymacie Państwo paragon lub fakturę VAT. Wszystkie nasze usługi objęte są 8% stawką podatku VAT.

Szybki wywóz gruzu z Brwinowa

Dla Klientów, którym zależy na czasie oraz osób, które chcą uniknąć formalności związanych z załatwianiem pozwolenia na ustawienie kontenera na śmieci, mamy specjalną ofertę. Ekspresowy wywóz śmieci pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się odpadów. Nasz pracownik podstawi kontener na śmieci we wskazanym punkcie. Po 45 minutach, i zapełnieniu kontenera, odbierze odpady naszym samochodem.
Aby zamówić usługę ekspresowego wywozu śmieci należy skontaktować się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem. Kompetentni pracownicy pomogą Państwu w określeniu szczegółów zlecenia.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach