Wywóz gruzu Dębe Wielkie

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Dębe Wielkie

Nasza firma obsługuje mieszkańców Dębego Wielkiego w zakresie wywozu gruzu i odpadów. Ogromne doświadczenie oraz doskonałe zaplecze techniczne pozwala nam realizować każde zlecenie bez względu na jego wielkość. Dzięki temu możemy świadczyć usługi wywozu gruzu zarówno dla osób prywatnych jak i firm działających w obrębie Dębego Wielkiego.

Jako w pełni profesjonalna firma dysponujemy nie tylko własnym transportem, ale także kontenerami o różnej pojemności. Dzięki temu możecie Państwo wybrać kontener na gruz o pojemności od 2 do 15 m3. W każdej chwili możecie również domówić kolejny pojemnik. Nasze kontenery wynajmujemy standardowo na 3 do 7 dni. Na uwagę zasługują również konkurencyjne ceny naszych usług. Wynajem kontenera kosztuje od 508 zł netto. Dodatkowym atutem jest fakt, że wprowadziliśmy zryczałtowaną opłatę za śmieci i gruz. Dzięki temu możemy zrealizować wywóz śmieci w cenie gruzu. To dla naszych Klientów spora oszczędność.

Nasi pracownicy są w stanie podstawić kontener na gruz w dowolnej lokalizacji na terenie Dębego Wielkiego. Obsługujemy również okoliczne miejscowości. Po zapełnieniu kontenera nie musicie Państwo martwić się recyklingiem odpadów. Odbierzemy od Was kontener i zajmiemy się tym we własnym zakresie.

Kontenery na gruz i śmieci Dębe Wielkie

Przygotowaliśmy także ofertę dla osób, które muszą postawić kontener na gruz w miejscu należącym do miasta. Aby uniknąć konieczności załatwiania stosownego zezwolenia uruchomiliśmy usługę ekspresowego wywozu gruzu. Podstawimy kontener na gruz we wskazanej lokalizacji tylko na 45 minut. Przez ten czas będziecie musieli zapełnić pojemnik. Następnie nasz pracownik odbierze kontener. Szybkie podstawienie i odbiór pozwoli Wam zaoszczędzić czas, gdyż nie będziecie musieli starać się o pozwolenie z Urzędu Miasta.

Jak zamówić wywóz gruzu z Dębego Wielkiego?

Wywóz gruzu możecie Państwo zamówić kontaktując się z naszym biurem. Wystarczy zadzwonić lub napisać maila. Nasi pracownicy ustalą z Wami szczegóły realizacji usługi, a przede wszystkim:
– rodzaj odpadów,
– wielkość zamawianego kontenera,
– czas i miejsce podstawienia,
– długość wynajmu.
Po ustaleniu wszystkich szczegółów przystąpimy do realizacji zlecenia. Po odbiorze kontenera na gruz wystawimy Państwu paragon lub fakturę VAT.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach