Wywóz gruzu Grodzisk Mazowiecki

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Grodzisk Mazowiecki

Jeżeli szukacie Państwo firmy, która organizuje profesjonalny wywóz gruzu i śmieci z terenu Grodziska Mazowieckiego, to powinniście skontaktować się z naszym biurem. Możemy zagwarantować szybką i sprawną realizację zlecenia. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę oraz doskonałe zaplecze techniczne. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy działające w Grodzisku Mazowieckim.
Do Państwa dyspozycji oddajemy kontenery na śmieci o zróżnicowanej pojemności. Największy z nich pozwala na jednorazowy wywóz 15 m3 gruzu lub śmieci. Posiadamy własny transport, za pomocą którego podstawimy kontener na śmieci pod wskazany adres. Czas wynajmu kontenera wynosi standardowo 3-7 dni. W każdej chwili możecie również domówić kolejny kontener na gruz. Zapewnimy Wam profesjonalny wywóz gruzu zarówno z remontowanego mieszkania lub biura, jak i z placu budowy. Ceny wynajmu kontenerów zaczynają się od 549 zł brutto.

Kontener na śmieci w cenie gruzu

Wprowadzenie ryczałtowej opłaty za kontenery na śmieci i gruz sprawia, że teraz możecie pozbyć się śmieci płacąc jak za wywóz gruzu. Oprócz Grodziska Mazowieckiego obsługujemy również okoliczne miejscowości.
Dla osób, które są zmuszone postawić kontener na gruz w miejscu, które jest własnością miasta, mamy idealne rozwiązanie. Ekspresowy wywóz śmieci i gruzu to usługa, dzięki której unikniecie konieczności uzyskiwania pozwolenia z Urzędu Miasta na postawienie kontenera. Pracownik naszej firmy podstawi kontener pod wskazanym adresem. Po 45 minutach odbierze naszym transportem wypełniony kontener na śmieci. Szybko i sprawnie pozbędziecie się problemu gruzu i odpadów.

Jak zamówić wywóz gruzu z Grodziska Mazowieckiego?

Zamówienie kontenera na gruz lub śmieci możecie Państwo złożyć kontaktując się z naszym biurem. Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila. Nasi pracownicy ustalą z Wami szczegóły realizacji zlecenia, a więc datę podstawienia kontenera, termin wynajmu, pojemność kontenera oraz rodzaj odpadów. Po realizacji usługi otrzymacie Państwo paragon lub fakturę VAT. Wszystkie nasze usługi objęte są 8% stawką VAT.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach