Wywóz gruzu Izabelin

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Izabelin

Oferta naszej firmy została przygotowana z myślą o mieszkańcach Izabelina oraz okolicznych miejscowości. Proponujemy Państwu usługi w zakresie wywozu gruzu i śmieci. Jeżeli remontujecie mieszkanie lub budujecie dom, to na pewno borykacie się z problemem zalegających odpadów. Możemy pomóc Wam w pozbyciu się ich.

Nasze usługi oferujemy również firmom działającym na terenie Izabelina. Dysponujemy kontenerami na gruz i śmieci o zróżnicowanej pojemności. Największy kontener jest w stanie zmieścić nawet 15 m3 odpadów. Zlecając wywóz gruzu możecie zamówić kontener o dowolnej pojemności. Nasi pracownicy pomogą Wam w podjęciu decyzji. Ceny wynajmu kontenerów zaczynają się od 463 zł netto.

Zdajemy sobie sprawę, że wypełnienie kontenera wymaga czasu. Dlatego oferujemy ich wynajem na 3-7 dni. Nasz pracownik podstawi kontener pod wskazany adres. W ustalonym terminie odbierzemy go własnym transportem. Profesjonalny i szybki wywóz śmieci z Izabelina pomoże Wam pozbyć się problemu w postaci gruzu lub odpadów zalegających w mieszkaniu, biurze lub na placu budowy.

Ekspresowy wywóz śmieci w kontenerach

A co w sytuacji jeśli musicie postawić kontener w miejscu, które należy do miasta? Aby uniknąć konieczności załatwiania zezwolenia możecie zamówić kontener na gruz, który podstawimy na 45 minut. Po tym czasie nasz kierowca odbierze kontener. Dzięki temu oszczędzicie czas, który musielibyście poświęcić na uzyskiwanie pozwolenia z Urzędu Miasta. Ekspresowy wywóz gruzu realizujemy na terenie całego Izabelina oraz okolicznych miejscowości.

Złożenie zamówienia na wywóz gruzu z Izabelina

Zamówienie wybranego kontenera na gruz możecie Państwo złożyć kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem. Pomożemy Wam ustalić szczegóły zamówienia w tym okres wynajmu, termin i lokalizację, w jakiej ma być podstawiony kontener. Będziemy również potrzebować informacji na temat rodzaju odpadów. Po realizacji usługi wystawimy Państwu paragon lub fakturę VAT za wywóz śmieci.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach