Wywóz gruzu Legionowo

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Legionowo

Już teraz możecie Państwo zlecić wywóz gruzu i śmieci z całego obszaru Legionowa oraz z okolicznych miejscowości. Nasze usługi kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Posiadamy duże doświadczenie w tego typu pracach. Świetne zaplecze techniczne, rzetelność oraz terminowość pozwalają nam realizować bardzo zróżnicowane zlecenia.

Pomagamy w wywozie gruzu i odpadów z miejsca remontu oraz budowy. Posiadamy kontenery o różnej pojemności. Największy z nich jest w stanie jednorazowo wywieźć 15 m3 gruzu. Jesteśmy w stanie podstawić wybrany przez Państwa kontener w dowolne miejsce na terenie Legionowa.

Obsługujemy również okoliczne miejscowości. Kontener możecie wynająć na 3-7 dni. Ceny kontenerów na gruz zaczynają się od 463 zł netto. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy ryczałtową opłatę za gruz i śmieci. Dzięki temu możecie zlecić wywóz śmieci w cenie gruzu.

Kontenery na gruz lub śmieci nawet tylko na godzinę

Jeżeli chcecie Państwo postawić kontener na śmieci w miejscu, które należy do miasta, to będziecie musieli postarać się o stosowne zezwolenie. Mamy dla Was alternatywne rozwiązanie. Podstawimy kontener na 45 minut. W tym czasie będziecie mogli zapełnić go odpadami. Po upływie ustalonego czasu nasz kierowca zabierze kontener. Ekspresowy wywóz gruzu pozwoli Wam uniknąć konieczności załatwiania wielu formalności. Szybko i sprawnie pozbędziecie się problemu.

Jak zamówić wywóz gruzu w Legionowie?

Wywóz gruzu i śmieci z Legionowa możecie zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Wam również wybrać odpowiednią pojemność kontenera na śmieci. W każdej chwili możecie też domówić kolejny pojemnik. Składając zamówienie należy podać dokładną lokalizację, termin podstawienia oraz czas wynajmu. W wyznaczonym dniu nasz kierowca zgłosi się po zapełniony kontener i odbierze gruz z Waszej posesji. Po zrealizowanej usłudze otrzymacie Państwo fakturę VAT lub paragon. Nasze usługi objęte są 8% stawką podatku VAT. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach