Wywóz gruzu Łomianki

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Łomianki

Głównym elementem oferty naszej firmy jest wywóz gruzu oraz śmieci z Łomianek. Obsługujemy również okolicznie miejscowości. Posiadamy duże doświadczenie oraz długą listę realizacji w zakresie wywozu odpadów.

Naszym Klientom oferujemy profesjonalne, rzetelne i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Jeżeli prowadzicie remont lub budowę i nie wiecie jak poradzić sobie z piętrzącymi się odpadami, to wystarczy skontaktować się z nasza firmą. Pomożemy Wam wybrać kontener na gruz o odpowiedniej pojemności. Dysponujemy kontenerami mogącymi pomieścić nawet 15 m3 odpadów. Wynajmujemy kontenery na okres 3-7 dni.

Posiadamy własny transport. Dzięki temu możecie liczyć na podstawienie kontenera dokładnie pod wskazanym adresem. Wykonujemy zlecenia zarówno dla osób prywatnych oraz firm. Ceny wynajmu kontenerów zaczynają się od 463 zł netto. Co istotne wprowadziliśmy ryczałtową opłatę za śmieci i gruz. To oznacza, ze możecie zlecić wywóz śmieci w cenie gruzu. Oferta dostępna jest dla wszystkich mieszkańców Łomianek i okolicznych miejscowości.

Wywóz gruzu w trybie ekspresowym

Odpowiadając na zapotrzebowanie Klientów przygotowaliśmy usługę, która obejmuje ekspresowy wywóz gruzu i śmieci. W ramach realizacji usługi nasz pracownik podstawi kontener pod wskazanym adresem na 45 minut. Po upływie tego czasu odbierze zapełniony pojemnik i zajmie się recyklingiem odpadów. Dzięki temu nie będziecie musieli starać się o pozwolenie z urzędu na postawienie kontenera w miejscu, które jest własnością miasta. To znacznie przyspieszy pozbycie się problemu.

 

W jaki sposób zlecić wywóz śmieci w kontenerze

Kontenery na śmieci w Łomiankach możesz zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Wam określić optymalną pojemność kontenera na śmieci. Będziecie musieli podać również rodzaj odpadów, czas wynajmu kontenera oraz datę i miejsce podstawienia. W ustalonym terminie nasz pracownik odbierze od Was odpady. Zajmiemy się ich recyklingiem zdejmując ten problem z Waszych barków. Po realizacji usługi otrzymacie fakturę VAT lub paragon.

 

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach