Wywóz gruzu Marki

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Marki

Jeżeli prowadzicie remont domu, mieszkania lub biura, to z pewnością borykacie się z problemem gruzu i odpadów. W tym miejscu pojawia się nasza firma, która oferuje szybki wywóz gruzu z dowolnej lokalizacji na terenie Marek. Obsługujemy również okoliczne miejscowości. Działamy praktycznie na terenie całego województwa mazowieckiego.

Długa lista zadowolonych Klientów jest naszą najlepszą wizytówką. Działamy szybko, sprawnie i rzetelnie. Posiadamy kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz kontenery na śmieci o różnej pojemności. Największy z nich pozwala wywieźć jednocześnie 15 m3 gruzu lub śmieci.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów proponujemy elastyczny czas wynajmu, który może wynosić nawet 7 dni. Nasz kierowca podstawia kontener na gruz we wskazanej przez Państwa lokalizacji. W ustalonym terminie odbiera kontener naszym transportem.

Podczas wynajmu możecie również zamówić dodatkowy pojemnik. Dużym atutem naszej oferty są konkurencyjne stawki cenowe. Wprowadziliśmy zryczałtowaną cenę za wywóz gruzu i śmieci. Dzięki temu możecie teraz zlecić wywóz śmieci w cenie gruzu. Koszt wynajmu kontenera zaczyna się już od 415 zł netto. Do kwoty wynajmu należy doliczyć 8% podatku VAT. Po zakończonej usłudze wystawimy Państwu fakturę VAT lub paragon.

Jak zamówić kontener na gruz?

Zamówienie wywozu gruzu możecie złożyć drogą telefoniczną lub mailową. Wystarczy określić długość wynajmu, lokalizację, wielkość kontenera na śmieci oraz rodzaj odpadów. We wskazanym terminie podstawimy kontener na gruz w dowolnej lokalizacji na terenie Marek. Nasi pracownicy z chęcią doradzą Państwu optymalne rozwiązania w zakresie wywozu odpadów.

Wywóz gruzu tego samego dnia

Jeżeli jesteście zmuszeni postawić kontener na gruz w miejscu, które należy do miasta, to czeka Was jeszcze strata czasu na uzyskanie stosownego pozwolenia. My dajemy Wam ciekawą alternatywę. Podstawimy kontener na gruz pod wskazanym adresem na 45 minut. Ten czas wystarczy Wam do zapełnienia pojemnika. Po upływie 45 minut nasz pracownik odbierze kontener. To rozwiązanie sprawia, że zaoszczędzicie Państwo sporo czasu potrzebnego na załatwienie odpowiedniego pozwolenia. W sposób legalny, ekspresowy i tani zaplanujemy i zrealizujemy wywóz gruzu z Marek.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach