Wywóz gruzu Mińsk Mazowiecki

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontener na gruz Mińsk Mazowiecki

Prowadzona przez nas firma oferuje szybki wywóz gruzu dla mieszkańców i firm działających na terenie Mińska Mazowieckiego.

Działamy szybko, sprawnie i dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb Klientów. Wykwalifikowana kadra pracowników oraz doskonałe zaplecze techniczne pozwalają nam realizować zarówno małe zlecenia, jak i duże wywozy gruzu z placu budowy. Gruz i śmieci odbieramy najczęściej z mieszkań, domów lub budynków firmowych.

Posiadamy kontenery o pojemności do 15 m3. Kontaktując się z nami możecie Państwo wybrać kontener idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Nasi pracownicy pomogą Wam określić szacunkową ilość gruzu i wielkość kontenera, jaki będzie potrzebny.

Koszt wynajmu kontenera na gruz i śmieci zaczyna się od 508 zł netto. Do podanej kwoty należy doliczyć 8% podatku VAT. Po wykonaniu usługi otrzymają Państwo paragon lub fakturę. Standardowy czas wynajmu kontenera wynosi 3-7 dni. Po tym terminie realizujemy wywóz gruzu i śmieci z posesji. Dużym atutem naszej oferty jest zryczałtowana opłata za gruz i śmieci. Dzięki temu możecie zlecić wywóz śmieci w cenie gruzu. To oczywista oszczędność, która czyni naszą ofertę bardzo atrakcyjną.

Wywóz gruzu w Mińsku Mazowieckim w trybie ekspres.

Przygotowaliśmy również ofertę dla osób, które nie mają czasu na załatwianie pozwolenia, które umożliwi postawienie kontenera na posesji. Ekspresowy wywóz gruzu to usługa, w ramach której podstawimy kontener pod wskazany adres na 45 minut. To wystarczający czas, aby napełnić pojemnik gruzem bądź śmieciami. Po 45 minutach nasz pracownik odbierze od Was zapełniony kontener. A Wy szybko pozbędziecie się kłopotu.

Jak zamówić kontener na śmieci i gruz?

Procedura zamówienia kontenera na gruz jest banalnie prosta. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Zamówienie możecie złożyć telefonicznie lub mailowo. Pomożemy Wam wybrać optymalną pojemność kontenera na śmieci. Składając zamówienie powinniście podać termin podstawienia i odbioru kontenera. W ustalonym dniu zrealizujemy wywóz gruzu z Waszej posesji. Realizujemy zlecenia dla osób prywatnych i firm z Mińska Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości. Załatwimy do szybko, sprawnie i rzetelnie!

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach