Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Nowy Dwór Mazowiecki

Dla wszystkich mieszkańców Nowego Dworu Mazowieckiego przygotowaliśmy ofertę obejmującą wywóz gruzu i odpadów. Korzystając z dużego doświadczenia oraz doskonałego zaplecza technicznego jesteśmy w stanie zaoferować Państwu usługi na najwyższym poziomie. Wieloletnia działalność na rynku oraz długa lista realizacji są naszą najlepszą rekomendacją.

Usługi wywozu gruzu i śmieci oferujemy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Przyjmujemy zlecenia niezależnie od ilości odpadów, jakie trzeba usunąć. Odbieramy gruz z mieszkań, domów oraz terenu budowy.

Nasza firma dysponuje kontenerami o zróżnicowanej pojemności. Dzięki temu będziecie mogli wybrać kontener na gruz idealnie dopasowany do Waszych potrzeb. Dysponujemy pojemnikami mieszczącymi nawet 15 m3 gruzu. Kontener na gruz podstawiamy w wyznaczonym terminie na 3-7 dni. Po upływie tego czasu nasz pracownik odbiera kontener spod wskazanego adresu.

Wywóz gruzu realizujemy na obszarze całego Nowego Dworu Mazowieckiego oraz okolicznych miejscowości. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów wprowadziliśmy ryczałtową opłatę za wywóz gruzu i śmieci. Dzięki temu nie będziecie musieli dopłacać za wywóz śmieci z posesji.

Ekspresowy wywóz gruzu w Nowy Dworze Mazowieckim

Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę obejmującą ekspresowy wywóz gruzu. Nasz pracownik podstawi kontener pod wskazanym adresem. Po 45 minutach odbierze kontener z gruzem, a Państwo pozbędą się problemu. To idealne rozwiązanie w przypadku konieczności postawienia kontenera na terenie należącym do miasta. Dzięki naszej usłudze wywozu gruzu unikniecie konieczności załatwiania pozwolenia na postawienie kontenera.

Zamówienie kontenera na gruz i śmieci w Nowym Dworze Mazowieckim

Zamówienie możecie Państwo złożyć drogą telefoniczną lub mailową. Nasi konsultanci doradzą Wam w kwestii wyboru optymalnego kontenera na gruz. Kontaktując się z naszym biurem ustalicie dokładny termin podstawienia kontenera oraz datę wywozu gruzu. Wybierzecie również odpowiednią pojemność kontenera. Po zakończonej usłudze otrzymacie Państwo fakturę VAT lub paragon. Do podanych cen należy doliczyć 8% podatku VAT. Realizujemy wywóz gruzu i śmieci szybko, sprawnie i terminowo.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach