Wywóz gruzu Otwock

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Otwock

Jeżeli zastanawiacie się Państwo w jaki sposób pozbyć się odpadów po remoncie lub śmieci z placu budowy, to powinniście skorzystać z naszych usług. Oferujemy szybki i sprawny wywóz gruzu z posesji na terenie Otwocka.

Nasza oferta skierowana jest zarówno do mieszkańców Otwocka, jak i firm działających na tym terenie. Wywóz gruzu i śmieci realizujemy własnym transportem. Posiadamy kontenery o zróżnicowanej pojemności. Największy z nich ma aż 15 m3. Oczywiście możecie również zamówić kilka kontenerów.

Pomagamy w wywozie odpadów po budowie, gruzu, płyt gipsowo-kartonowych, waty szklanej, odpadów zielonych i wielkogabarytowych. Jesteśmy bardzo elastyczni w zakresie świadczonych usług. Dlatego umożliwiamy naszym Klientom wynajem kontenera na gruz na 3-7 dni. Proponujemy również zryczałtowaną opłatę za wywóz gruzu i śmieci. Dzięki temu możecie pozbyć się śmieci w niższej cenie. Koszt wynajmu kontenera na śmieci zaczyna się od 463 zł netto.

Szybki wywóz gruzu i śmieci

Ponadto oferujemy naszym Klientom ekspresowy wywóz gruzu. To idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy musicie postawić kontener w miejscu, które jest własnością miasta. Aby uniknąć czasochłonnego załatwiania pozwolenia możecie skorzystać z naszej usługi. Pracownik naszej firmy podstawi wybrany kontener na 45 minut. Po tym czasie odbierze odpady, a Wy pozbędziecie się problemu. Po realizacji każdej usługi wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Wywóz gruzu i odpadów jest objęty 8% stawką VAT.

Jak zamówić kontener na śmieci w Otwocku

Mieszkańcy Otwocka mogą zlecić wywóz gruzu z posesji kontaktując się telefonicznie lub mailowo z naszym biurem. Pomożemy Państwu określić pojemność potrzebnego kontenera. Będziecie musieli podać nam także rodzaj odpadów i ustalić termin podstawienia oraz długość wynajmu. Istotna będzie również lokalizacja, z jakiej mamy zorganizować wywóz śmieci. Pomożemy Wam szybko i skutecznie zorganizować wywóz gruzu z Otwocka.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach