Wywóz gruzu Piastów

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Piastów

Prowadzona przez nas firma oferuje kompleksowe usługi obejmujące wywóz gruzu i śmieci. Obsługujemy Klientów mieszkających na terenie Piastowa. Zasięgiem działania obejmujemy również okoliczne miejscowości.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Nasze największe atuty to szybkość działania, rzetelność oraz profesjonalizm. Gwarantuje to nie tylko kadra wykwalifikowanych pracowników, ale także świetnie przygotowane zaplecze techniczne. Kontenery na śmieci o zróżnicowanej pojemności umożliwiają wybór pojemnika idealnie dopasowanego do potrzeb. Jesteśmy w stanie podstawić pod wskazany adres kontener na gruz o maksymalnej pojemności 15 m3.

Ceny wynajmu kontenera zaczynają się od 463 zł netto. Zryczałtowane stawki za wywóz śmieci i gruzu obowiązują na terenie całego Piastowa oraz w okolicznych miejscowościach. Oznacza to, że za wywóz śmieci zapłacicie Państwo cenę jak za wywóz gruzu. To oczywista oszczędność.

Jak zamówić kontener na śmieci w Piastowie?

Czas wynajmu kontenera na gruz waha się w granicach 3-7 dni. Zamówienie możecie Państwo złożyć telefonicznie lub mailowo kontaktując się z naszym biurem. Nasi pracownicy pomogą Wam w wyborze optymalnego kontenera na śmieci. Składając zamówienie będziecie musieli określić nie tylko pojemność kontenera, ale także rodzaj odpadów, lokalizację datę podstawienia oraz czas wynajmu. Nasz kierowca we wskazanym terminie podstawi kontener na śmieci. Po zrealizowanej usłudze otrzymacie Państwo paragon lub fakturę VAT. Do stawek podanych w cenniku należy doliczyć jeszcze 8% podatku VAT.

 

Ekspresowy wywóz gruzu z Piastowa

Niedawno wprowadziliśmy do oferty nową usługę, która obejmuje ekspresowy wywóz gruzu. Jeżeli musicie postawić kontener na gruz w miejscu, które jest własnością miasta, a nie chcecie tracić czasu na załatwianie formalności w Urzędzie Miasta, to wystarczy skorzystać z naszej pomocy. Podstawimy kontener na 45 minut, dzięki czemu zyskacie czas na szybki załadunek odpadów. Po 45 minutach nasz kierowca odbierze kontener ze śmieciami. W ten sposób szybko i sprawnie pozbędziecie się odpadów zalegających na posesji.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach