Wywóz gruzu Radzymin

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontener na gruz radzymin

Głównym elementem naszej oferty jest wywóz gruzu i śmieci z Radzymina oraz okolicznych miejscowości. Nasze usługi skierowane są zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorców. Wieloletnie doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych pracowników pozwalają nam na perfekcyjną organizację wywozu śmieci i odpadów.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do osób, które borykają się z problemem gruzu i odpadów pozostałych po remoncie czy też zalegających na placu budowy. Posiadamy kontenery na gruz o maksymalnej pojemności 15 m3. Korzystając z naszych usług możecie wybrać kontener o optymalnej pojemności. Czas wynajmu kontenera wynosi 3-7 dni.

Wywóz śmieci w kontenerach realizujemy nie tylko w obrębie Radzymina, ale także w okolicznych miejscowościach. Możemy Państwu zaproponować konkurencyjne ceny wywozu śmieci. Wynajem kontenera zaczyna się od 463 zł netto. Co istotne wprowadziliśmy również zryczałtowaną opłatę za gruz i śmieci. Dzięki temu możecie zlecić wywóz śmieci w cenie gruzu.

Procedura wywozu gruzu

Kontenery odbieramy własnym transportem w ustalonym wcześniej terminie. W każdej chwili możecie także domówić kolejny kontener na gruz. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy z Radzymina i okolic. Po wykonaniu usługi wystawiamy fakturę VAT lub paragon. Do stawek podanych w cenniku należy doliczyć 8% podatku VAT. Wywóz śmieci i gruzu możecie Państwo zamówić kontaktując się z nami telefonicznie lub mailowo. Nasi pracownicy ustalą z Wami wszystkie szczegóły, aby następnie zrealizować wywóz gruzu w ustalonym terminie.

 

Wywóz gruzu z posesji należącej do miasta

Czasem zachodzi konieczność postawienia kontenera na gruz w miejscu należącym do miasta. W takiej sytuacji musicie Państwo zdobyć stosowne pozwolenie. Aby jednak uniknąć czasochłonnych formalności możecie skorzystać z naszej usługi. Polega ona na podstawieniu kontenera na 45 minut. W tym czasie będziecie musieli zapełnić go odpadami. Po 45 minutach nasz pracownik odbierze kontener na gruz. Dzięki ekspresowej realizacji usługi nie będziecie musieli tracić czasu na załatwianie pozwolenia w Urzędzie Miasta. Szybko i skutecznie pozbędziecie się problemu!

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach