Wywóz gruzu Tłuszcz

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Tłuszcz

Jeśli szukacie firmy, która oferuje rzetelny i szybki wywóz gruzu oraz śmieci, to warto skorzystać z naszych usług. Obsługujemy zarówno osoby prywatne jak i firmy, które działają na terenie Tłuszcza i w obrębie okolicznych miejscowości. Wieloletnie doświadczenie oraz długa lista realizacji są najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Wykwalifikowana kadra oraz zaplecze techniczne pomaga nam sprostać nawet trudnym wyzwaniom.

Posiadamy kontenery o maksymalnej pojemności 15 m3. Wynajmując naszą firmę możecie wybrać jeden z kilku rodzajów kontenera. Czas wynajmu kontenera wynosi 3-7 dni. Podstawimy go we wskazanej przez Państwa lokalizacji. W ustalonym terminie nasz kierowca zgłosi się po odbiór kontenera. Koszt wynajmu zaczyna się już od 508 zł netto. Co istotne wprowadziliśmy ryczałtową opłatę za wywóz gruzu i śmieci. To oznacza, że obecnie możecie zlecić nam wywóz gruzu w cenie śmieci. To z pewnością duża oszczędność. Po wykonaniu zlecenia wystawimy Państwu fakturę VAT lub paragon. Nasze usługi objęte są 8% stawką podatku VAT.

Zamówienie kontenera na śmieci

Kontaktując się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo uzyskacie kompleksową pomoc w zakresie złożenia zamówienia. Pomożemy Wam wybrać odpowiedni kontener oraz określić niezbędny czas wynajmu. Podczas składania zamówienia powinni Państwo wyznaczyć dokładną lokalizację i termin podstawienia kontenera na gruz.

W trakcie realizacji usługi możemy podstawić kolejny kontener jeśli zajdzie taka konieczność. Szybko i sprawnie zajmiemy się wywozem gruzu z Waszego mieszkania, domu, biura lub placu budowy.

Ekspresowy wywóz gruzu i śmieci Tłuszcz

Przygotowaliśmy także specjalną usługę, która obejmuje ekspresowy wywóz gruzu. Jest ona idealna w sytuacji, kiedy musicie Państwo uzyskać zgodę z Urzędu Miasta na postawienie kontenera na gruz. Nasz kierowca podstawi kontener na 45 minut, podczas których dokonacie jego załadunku. Po upływie 45 minut kierowca odbierze wypełniony kontener i tym samym sprawi, że pozbędziecie się kolejnego problemu. Ekspresowy wywóz gruzu pozwoli Wam uniknąć straty czasu na załatwianie wielu formalności.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach