Wywóz gruzu Wołomin

Zainteresowany? Zadzwoń teraz

Kontenery na gruz Wołomin

Nasza firma przygotowała specjalną ofertę dla mieszkańców Wołomina, która obejmuje wywóz gruzu z posesji prywatnych oraz firmowych. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, którzy szukają sposobu na szybkie pozbycie się gruzu i odpadów po remoncie czy też zalegających na placu budowy. Nasze zaplecze techniczne oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na szybki i bezproblemowy wywóz śmieci.

Zaplecze techniczne

Dysponujemy doskonale przygotowanym zapleczem technicznym. Nasi Klienci mogą wybierać kontenery na gruz o różnej pojemności. Największy z dostępnych może zmieścić nawet 15 m3 odpadów. Cechuje nas rzetelność, terminowość oraz konkurencyjne ceny.

Specjalnie dla Klientów z Wołomina i okolicznych miejscowości wprowadziliśmy zryczałtowaną opłatę za wywóz gruzu i śmieci. Dzięki temu zlecając wywóz śmieci zapłacicie stawkę jak za gruz. Ceny wynajmu kontenerów na odpady zaczynają się już od 416 zł netto. Korzystając z naszych usług możecie wynająć kontener na okres 3-7 dni. Podstawimy go we wskazanej przez Państwa lokalizacji na terenie Wołomina.

Ekspresowa dostawa kontenera na śmieci lub gruz

Przygotowaliśmy również ofertę, dla Klientów, którzy muszą umieścić kontener na śmieci w miejscu należącym do miasta. Nasz kierowca podstawi kontener pod wskazany adres i pozostawi go na 45 minut. W tym czasie będziecie mogli bez przeszkód zapełnić go odpadami. Po 45 minutach nasz pracownik odbierze kontener na śmieci. Dzięki tej usłudze nie będziecie musieli tracić czasu i załatwiać zgody z Urzędu Miasta na postawienie kontenera. Po zrealizowanej usłudze wystawimy Państwu paragon lub fakturę VAT.

Jak zamówić wywóz gruzu z Wołomina?

Zamówienie kontenera na śmieci lub gruz możecie Państwo złożyć telefonicznie lub mailowo. Wybrany kontener podstawimy we wskazanej przez Was lokalizacji. Składając zamówienie na wywóz gruzu z Wołomina powinniście Państwo określić długość wynajmu, pojemność kontenera oraz termin podstawienia. W każdej chwili możecie również domówić kolejny kontener na gruz. Z naszą pomocą szybko pozbędziecie się odpadów z posesji.

KP2

Kontener o pojemności 2m³, odpowiedni do wywozu małych śmieci czy trawy. Wymiary podstawy 1,1×1,x1, wysokość 1,1, długość u góry 2,3m

KP5

Kontener o pojemności 5m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 0,70 [ m ], kontener do wywozu większych śmieci pobudowlanych

KP7

Kontener o pojemności 7m³ oraz wymiarach 3,40 x 1,68 x 1,10 [ m ]; kontener do przewozu odpadów po remontach w domu oraz sprzątaniu w ogrodzie

KP15

Kontener o pojemności 15m³ oraz wymiarach 3,75 x 2,34 x 1,8 [ m ], duży kontener do przewozu mebli, foli, makulatury oraz przedmiotów o dużych gabarytach